W sobotę, 23 czerwca o godz. 16:30 w KIJu rozpocznie się koncert charytatywny, podczas którego na scenie pojawią się The Navy Blue, Niechybnie, Układ Słoneczny i Fabric Square. Do wstępu upoważnia bilet/cegiełka w cenie 5 zł. Do kupienia w siedzibie Stowarzyszenia Mały Port, bądź przed koncertem. Cała kwota zebrana z biletów zostanie przekazana na remont świetlicy dla dzieci.

The Navy Blue – łódzki band grający gitarowego indie rocka. Zespół powstał w 2015 roku, od tego czasu niejednokortnie zmieniał się jego skład. Brzmienie NB to kompromis różnych osobowości i przekrój wielu inspiracji nie tylko muzycznych. Podasz koncertów NB można usłyszeć nie tylko ostre gitarowe riffy ale i nastrojowe melodie czy charakterystyczne funkowe rytmy. Do tej pory zespół udostępnił w siedzi kilka swoich singli, wystąpił podczas Juwenaliów Politechniki Łódzkiej, wziął udział w przeglądzie kapel rockowych Rock’N’Tur w Turku, czy festiwalu UFO w Warszawie.

Niechybnie – zespół powstał w 2016 roku, koncertuje od maja 2017 roku i wciąż tworzy swój materiał. Członkowie Niechybnie grali i grają w innych składach od lat. Stworzyli trio aby grać koncert i prezentować innym muzykę, która zarówno zmusi słychaczy do pogowania jak równięż pogrąży w zadumie.

Układ Słoneczny – zespół powstał w 2013 roku, pochodzący z Piotrkowa Trybunalskiego. Grają muzykę reggae łącząc ją ze Ska rockiem.ny/

Fabric Square – Zespół rockowy z Łodzi, będący wypadkową 5 fascynatów ciężkich brzmień.

– Start : godzina 17
– Pierwszy zespół (Fabric Square) godzina 17:30
– Drugi zespół (The Navy Blue) godzina 18:30
– Trzeci zespół (Układy Słoneczny) godzina 19:30
– Czwarty zespół (Niechybnie) godzina 20:30
– Licytacja i losowanie biletów/cegiełek godzina 21:45
– Zakończenie imprezy godzina 23:00

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
avenge
Avenged Sevenfold w Atlas Arenie
retro
ReTo, Filipek i Penx w Soda Underground
Bodychrist w TU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*