5N2C4760Za nami koncert Ewy Farnej. Wokalistka w Łodzi wystąpiła w  piątek, 6 listopada w Klubie Wytwórnia. Debiutowała w 2006 roku na rynku czeskim. W Polsce Ewa pierwszą płytę wydała rok później – nazywała się „Sam na sam”.

Jesienią 2012 r. Ewa pojawiła się jako trener drużyny w trzeciej edycji „Bitwy na głosy”; dotarła do finału. Wiosną 2013 r. zasiadła w jury słowacko- czeskiego „Superstar” – odpowiednika polskiego „Idola”, a rok później została najmłodszym, czwartym jurorem polskiego X Factora. W listopadzie 2013 r. światło dzienne ujrzała jej najbardziej dojrzała i osobista płyta „(W)inna”, która już w styczniu pokryła się złotem! W 2014 r. na rynku czeskim pojawił się bliźniaki „(W)innej”  – „Leporelo”.

joomplu:100662

W kwietniu 2015 r. do sklepów trafiło DVD i CD Live wydane przez muzyczną TV Očko; jest to nagranie z klubowego akustycznego koncertu Ewy. Ewie tak bardzo spodobała się atmosfera tego wyjątkowego koncertu, że postanowiła wyruszyć w trasę akustyczną po Czechach, wydać polską płytę jazzowo-akustyczną i prezentować ją podczas jesiennej trasy koncertowej.

/fot. Dariusz Stępień

Zobacz także:

Ewa Farna w Manufakturze (foto)

Lato Zet i Dwójki w Łodzi (foto)

Ewa Farna w Porcie Łódź (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
FOT._Kamilia_Bogulewska1
Podziemny Kwartet Czterech Kultur
IMG_7993
Poza Łodzią: Life Festival Oświęcim 2014 (foto)
IMG_9032
Bruno Schulz w Łodz Kaliskiej (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*