evolutionW sobotę, 19 września w Klubie Wytwórnia odbędzie się Evolution Ride, czyli IX Maraton Idoor Cycling.

Cieszący się ogromną popularnością Indoor Cycling to szczególna forma aktywności fizycznej, biorąca swój początek w kolarstwie. Z tego powodu upodobali ją sobie zwłaszcza miłośnicy rowerów, jednak nie tylko – ruch Indoor Cycling podbija sukcesywnie serca osób rozmaitych profesji na całym świecie. Dlaczego?

Zajęcia IC wykluczają współzawodnictwo czy podziały. Wszyscy uczestnicy zajęć wykonują w rytm muzyki te same polecenia instruktora w tym samym tempie. Taki trening o zmiennej intensywności niezwykle skutecznie podnosi siłę i wytrzymałość. Rowery stacjonarne Tomahawk stworzone specjalnie do Indoor Cycling to najbardziej zaawansowane na świecie, naszpikowane nowinkami zdobycze technologiczne, gwarantujące uzyskanie najlepszych rezultatów treningowych i korzyści prozdrowotnych.

Co jeszcze ciekawsze – jeśli jazdę na rowerach Tomahawk połączymy z konsolą Myride, zostaniemy nagle przeniesieni na setki najpiękniejszych tras rowerowych na świecie i zwiedzimy je, nie ruszając się z czterech ścian, jednak w warunkach do złudzenia przypominających te naturalne: pokonamy trasy łatwe i wyjątkowe ciężkie, pod górę i w dół. To fenomenalny trening nie tylko na wzmocnienie ciała, ale i siły woli. Jazda na rowerach Tomahawk nie obciąża stawów, nie występują więc przeciwwskazania dla osób z nadwagą. Indoor Cycling zresztą szybko ją redukuje, ponieważ pozwala spalić do 800kcal podczas jednego treningu. Poza tym wspaniale rzeźbi mięśnie, reguluje parametry krążeniowe oraz pracę układu wegetatywnego, zapobiega osteoporozie, działa antydepresyjnie i wykazuje dziesiątki innych korzyści. Efektem zapotrzebowania na ten rodzaj zajęć jest rosnąca liczbie instruktorów Indoor Cycling w Polsce.

Wszyscy oni spotykają się raz do roku w polskiej stolicy Indoor Cycling – Łodzi, na maratonie przeznaczonym dla pasjonatów tej formy fitnessu. Cel Evolution Ride jest prosty: wytworzyć wspólnie jak największą ilość endorfin, wymienić się doświadczeniami i przeżyć niezwykłe doświadczenie pod okiem najlepszych, międzynarodowych Master Instruktorów. Na scenie pojawią się specjaliści w prowadzeniu treningu IC ze świata, a także tajemniczy, zaproszeni goście, którzy zadbają o niezwykłą oprawę muzyczną jednej z lekcji.

Program

10:00 – Power Warm Up – Celina, Doyle, Mariusz, Gaby, Paweł, Frank
11:45 – Celina Kontek – Don’t take the high heels, I’ ll take you higher
12:45 – Doyle Armstrong – Bring the Beat Back
13:45 – Mariusz Szewczyk – Niespodzianka
14:45 – Przerwa, pamiątkowe zdjęcie, lunch
15:45 – Gaby Maass – No Limits
16:45 – Frank Schildmann – Beats4U
17:45 – Paweł Życki – Power
21:00 – afterparty!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Kalendarz sportowca – czerwiec 2019
Kalendarz sportowca – listopad 2021
petaque
3 x TAK dla Petanque w Łodzi 2015!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*