2013-01_tarantino_406Kolejny rok zaczynamy długo wyczekiwanym, doskonałym maratonem. 18 stycznia w Silver Screen odbędzie się ENEMEF: TarantinoNOC z premierą Django. Poza nim w repertuarze: Pulp Fiction, Kill Bill i Kill Bill 2.

ENEMEF: TarantinoNOC to całonocne spotkanie z jednym z najważniejszych, najchętniej oglądanych i najczęściej dyskutowanych reżyserów naszych czasów, laureata wszelkich możliwych nagród od Oscarów i Złotych Globów po Złotą Palmę w Cannes – Quentinem Tarantino. To reżyser, który nikogo nie pozostawia obojętnym – jego dzieła albo się czci, albo się ich nienawidzi. W repertuarze znalazły się:

– DJANGO (POKAZ PREMIEROWY),
– PULP FICTION,
– KILL BILL,
– KILL BILL 2.

Pokazy rozpoczną się w Kinie Silver Screen 18 stycznia o godz. 22. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z horrorem.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (16 stycznia), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jagoros… b.wiec… paulina.m.a…. Zostali o tym poinformowani.

ENEMEF: TarantiNOC

Bilety w cenie od 24 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1800 gram w Kinie Helios (zakończony)
Żużel w Kinie Helios (zakończony)
truciznateatru
Letnia Scena: Trucizna Teatru (zakończony)
1 Komentarz
  • Przemek
    14 stycznia 2013 at 08:34

    Jeśli chodzi o Tarantino, to chyba zbędne są wszelkie komentarze

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*