2013-03_polskie_komedie_406ENEMEF: Polskie Kultowe Komedie to niepowtarzalny repertuar, którego nie może przegapić żaden fan najważniejszych polskich komedii. Bareja, Kondratiuk, Machulski, Piwowski – te nazwiska gwarantują niebanalny humor, doskonałe dialogi i świetną rozrywkę przez całą noc!

To jedyna okazja, aby zobaczyć cztery najśmieszniejsze polskie filmy wszech czasów na dużym ekranie:

– MIŚ (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)
– SEKSMISJA (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)
– REJS (wersja po rekonstrukcji cyfrowej)
– HYDROZAGADKA (wersja z DVD)

ENEMEF Polskie Kultowe Komedie odbędzie się 22 marca (piątek) w Silver Screenie. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór komedii.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (20 marca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkur zakończony

bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od maciekw… jostin…. i januszfry…

Bilety w cenie od 19 do 27 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
meandthatman
Me And That Man w Wytwórni (zakończony)
2013-05_noc_szybkich_wscieklych_406
ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*