2013-02_polskie_kino_406W piątek, 1 lutego o godz. 22 w Silver Screenie rozpocznie się maraton z najnowszym kinem polskim. Będzie można obejrzeć Sępa, Pokłosie, Mój rower oraz premierowo Drogówkę.

Najbliższy ENEMEF to coroczny przegląd najlepszych polskich filmów sezonu i jednocześnie dowód na to, że rodzima kinematografia z roku na rok staje się coraz lepsza. W repertuarze znalazły się:
– DROGÓWKA (POKAZ PREMIEROWY),
– SĘP,
– MÓJ ROWER,
– POKŁOSIE.

Pokazy rozpoczną się w Kinie Silver Screen 1 yutego o godz. 22. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z polskimi filmami.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Polskie Kino”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (30 stycznia), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, nagrody otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od marcin.gr… cityr… i anna.rym…. Zostali o tym fakcie poinformowani.

ENEMEF: Polskie Kino 2012/13

Bilety w cenie od 22 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
randkawciemno
Randka w ciemno w Silver Screenie (zakończony)
Bubbleology
Bubbleology w Manufakturze (zakończony)
angiesamokhinband
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*