2012-11_zmierzch_406ENEMEF: Noc Zmierzchu to propozycja dla wszystkich fanów opowieści o wampirach, w szczególności dla tych, którzy z niecierpliwością oczekują premiery jej ostatniej części – Przed świtem. Część 2.

Ta seria filmów powstała na podstawie bestsellerowych powieści Stephanie Meyer, które rozeszły się na całym świecie w nakładzie kilkudziesięciu milionów egzemplarzy. Pisarka nadała współczesnym wampirom zupełnie nowe oblicze: mają nadludzkie zdolności, poruszają się z niezwykłą prędkością i potrafią odczuwać sporo więcej, niż głód krwi…

W repertuarze znalazły się wszystkie części sagi:
– ZMIERZCH,
– SAGA ZMIERZCH: ZAĆMIENIE,
– SAGA ZMIERZCH: KSIĘŻYC W NOWIU,
– SAGA ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM. CZĘŚĆ 1,
– premierowo SAGA ZMIERZCH: PRZED ŚWITEM. CZĘŚĆ 2.

Pokazy rozpoczną się w Kinie Silver Screen 16 listopada o godz. 22. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z horrorem.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (14 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczęły się od eweli…, izabe… i lukii…

ENEMEF: Noc z Sagą Zmierzch

Bilety w cenie od 25 do 35 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
WJM_WEB
Widzewska Jesień Muzyczna 2011 (zakończony)
v6_009
Walentynki w Teatrze V6 (zakończony)
Mikromusic-16
Mikromusic w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*