ENEMEF: Noc z Listami do M. (zakończony)

listy_do_m_825ENEMEF: Noc z Listami do M. to kino lekkie, łatwe i przyjemne – to propozycja dla tych, którzy lubią w chłodny, jesienny czas zanurzyć się w ciepłej, dowcipnej i klimatycznej opowieści. Tej nocy aż cztery różne historie o gorącej miłości rozgrzeją serca widzów i wprowadzą ich w błogi nastrój, a błyskotliwe i zabawne dialogi bohaterów wprawią w doskonały humor. Ten maraton to solidna dawka pozytywnych emocji i doskonałe panaceum na jesienną chandrę!

W repertuarze znalazły się:
– najpopularniejsza polska komedia ostatnich lat LISTY DO M.,
– wyczekiwana kontynuacja LISTY DO M. 2 (premierowo!),
– przezabawna historia SYPIAJĄC Z INNYMI,
– słodko-gorzka opowieść z humorem LOVE, ROSIE.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina – w ramach ENEMEF: Noc z Listami do M. (13 listopada od godz. 22 w Silver Screenie).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 11 listopada o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od monai_b… ania135… kamilkij…

ENEMEF: Noc z Listami do M. odbędzie się 13 listopada 2015 (piątek) jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety w cenie od 23 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Jeden komentarz do “ENEMEF: Noc z Listami do M. (zakończony)

  • 9 listopada 2015 o 08:55
    Bezpośredni odnośnik

    Jestem ciekawa jaki jest ciąg dalszy tych zakręconych historii miłosnych, czy kolejny raz znajdę coś dla siebie, czy ucieszę się, pozazdroszczę, znajdę wspólny mianownik, a może uronię łezkę nad losem czyimś, może swoim, może…

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *