ENEMEF: Noc z Bondem

ENEMEF_James_Bond_PLAKATW piątek, 12 października w kinie Silver Screen odbędzie się ENEMEF: James Bond z filmami o agencie, którego ulubionym drinkiem jest martini z wódką, wstrząśnięte nie zmieszane, a towarzystwem, w którym najchętniej przebywa są piękne kobiety.

Noc z piątku na sobotę będzie niezwykłą okazją, aby w ramach ENEMEFU zobaczyć na wielkim ekranie zmagania superagenta w walce o sprawiedliwość. Wydarzenie rozpocznie się o 22 i zakończy około 5 rano. W każdej z prezentowanych części Jamesa Bonda gra inny aktor. W repertuarze: uznawany za jeden z najlepszych filmów serii Goldfinger z Seanem Connerym, zaskakujący efektami specjalnym Szpieg, który mnie kochał z Rogerem Moore’em oraz rewolucyjny Casino Royale z Danielem Craigiem, który pokazuje postać 007 w zupełnie nowym świetle.

Na wszystkich uczestników ENEMEF’u czeka Wielka Dolewka Coca Coli. Do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite). Więcej informacji można znaleźć na stornie www.multikino.pl i www.enemef.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomóż nam

Strefa filmu

Repertuar kin

Zobacz na co warto iść do kina. Więcej »

Premiery

Nie zapomnij o najciekawszych premierach filmów. Więcej »

Informator

ABC każdego miłośnika filmu. Adresy, ceny biletów, itp. Więcej »

Polecamy