d_13762989662013-08_woody_280Już wkrótce kolejny ENEMEF, czyli Nocny Maraton Filmowy w Łodzi. Tym razem będzie to spotkanie z jednym z najbardziej charakterystycznych współczesnych reżyserów, w trakcie którego można będzie zobaczyć cztery wciągające, inteligentne, ironiczne, przewrotne, a także dowcipne filmy. Bilety kosztują od 23 zł do 33 zł.

Woody Allen to zdobywca blisko 150 nagród filmowych, w tym trzech Oscarów. Na festiwalu filmowym w Cannes jako drugi reżyser w historii kina został nagrodzony „Palmą Palm” za specjalne osiągnięcia. Jest bystrym obserwatorem ludzkich emocji i słabości, które doskonale portretuje w swoich filmach, tworząc intrygujące komedie.

Najbliższy ENEMEF będzie prawdziwą ucztą dla miłośników talentu neurotycznego i piekielnie inteligentnego reżysera. Zaprezentowane zostaną cztery filmy z jego bogatego dorobku, w tym premierowo „Blue Jasmine” z genialną Cate Blanchett w roli głównej oraz kultowy, uwielbiany nie tylko przez fanów Allena „Annie Hall”. W repertuarze znalazł się także ironiczny „Co nas kręci, co nas podnieca” oraz klimatyczny „O północy w Paryżu”.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór filmów.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (21 lipca), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaporszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od tomasz0… e.laszki… i aleksandramr…

ENEMEF: Noc Woody’ego Allena – 23 sierpnia godz. 22:

– Blue Jasmine (PREMIEROWO!)
– Annie Hall
– Co nas kręci, co nas podnieca
– O północy w Paryżu

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
ldz2011
LDZ Alternatywa 2011 – płyta z muzyką (konkurs zakończony)
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Król życia w Kinie Helios (zakończony)
zakfest
Machineries Fest w Jazzdze (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*