2014-12_lotr_825Dzięki Nocy Hobbita i Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni grudzień zapowiada się wyjątkowo atrakcyjnie dla wszystkich fanów twórczości J.R.R. Tolkiena oraz zapierających dech w piersiach obrazów stworzonych przez Petera Jacksona. Spędź 20 godzin w Śródziemiu.

Już 12 grudnia odbędzie się Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, a tydzień później Noc Hobbita z przedpremierowym pokazem „Bitwy Pięciu Armii”. Przez te dwie wyjątkowe noce w Śródziemiu przeżyjemy na nowo wciągające przygody bohaterów oraz poznamy historie, których dotąd jeszcze nie było na ekranie.
   
Repertuar Nocy Reż. Wersji Władcy Pierścieni (12.12.):
– Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia – WERSJA REŻYSERSKA
– Władca Pierścieni: Dwie Wieże – WERSJA REŻYSERSKA
– Władca Pierścieni: Powrót Króla – WERSJA REŻYSERSKA

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina – w ramach ENEMEF: Noc Władcy Pierścieni (12 grudnia od godz. 22 w Silver Screenie).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 10 grudnia godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od olgakow… mtsd… kok2…

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
02_foto_Joanna_Szproch
Puls Literatury: Ballady i Romanse oraz Łąki Łan (zakończony)
renton
Renton w Starej Szwalni (zakończony)
Dżem w Wytwórni (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*