2013-11_thor_406ENEMEF: Noc Thora 3D to maraton z legendarnym superbohaterem z uniwersum Marvela. Dynamiczna akcja, przewrotny humor, świetna obsada, wątek romansowy i doskonałe efekty specjalne gwarantują rozrywkę na wysokim poziomie.

Wszystkie prezentowane tej nocy filmy zostały zrealizowane z wielkim rozmachem i dbałością o każdy szczegół. Epickie sceny walki, interesująca fabuła i heroiczne wyczyny bohaterów sprawiają, że nie można oderwać wzroku od ekranu. W repertuarze znalazły się:

– THOR: MROCZNY ŚWIAT 3D (premierowo),
– THOR 3D,
– AVENGERS.

ENEMEF: Noc Thora 3D odbędzie się 8 listopada (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 25 do 36 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z kinem akcji.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (6 listopada), o godz. 21. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od klaudia-woz… eproc… kna.pawl

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lospotatos3
Weekend w New Yorku (zakończony)
figofago
Bracia Figo Fagot w Bedroomie (zakończony)
halo_A3_6
Halokultura – czerwiec 2016 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*