2013-05_noc_szybkich_wscieklych_406ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych to maraton z serią, która zafascynowała miliony widzów na całym świecie opowieścią o nielegalnych wyścigach samochodowych. To pełna akcji fabuła, świetna zabawa, szalone wyścigi i piękne kobiety. To świat, w którym puls bije szybciej, emocjonujące wyścigi przyprawiają o zawrót głowy, a poziom adrenaliny przekracza normę.

W repertuarze znalazły się:

– premierowo SZYBCY I WŚCIEKLI 6,
– SZYBCY I WŚCIEKLI 5,
– SZYBKO I WŚCIEKLE
– SZYBCY I WŚCIEKLI: TOKIO DRIFT.

ENEMEF: Noc Szybkich i Wściekłych odbędzie się 24 maja (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 22 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór ekranizacji.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w czwartek (23 maja), o godz. 10. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
latajaceny2
Weekend w New Yorku (zakończony)
bez_pradu
Republika 20 lat po koncercie Bez Prądu (zakończony)
galabaletowa_084
VII Gala Baletowa w Teatrze Muzycznym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*