2012-11_lotr_ext_406ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni został zagrany po raz pierwszy w sierpniu i cieszył się ogromnym zainteresowaniem (frekwencja w całej Polsce sięgnęła blisko 22 tysięcy osób). W odpowiedzi na prośby o powtórkę niedługo przed premierą Hobbita zostanie zorganizowana druga edycja tej nocy, dzięki czemu fani trylogii Tolkiena będą mieli szansę ponownie przenieść się do Śródziemia na 12 godzin.

Oto repertuar Nocy Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni:
– Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia (wersja reżyserska)
– Władca Pierścieni: Dwie Wieże (wersja reżyserska)
– Władca Pierścieni: Powrót Króla (wersja reżyserska)

Filmy na ENEMEFie zostaną pokazane z kopii cyfrowych w idealnej jakości dźwięku i obrazu.

Pokazy rozpoczną się w Kinie Silver Screen 9 listopada o godz. 22. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z horrorem.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (7 listopada), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od anemon…, ksenc…, jo.5kie…

ENEMEF: Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni

Bilety w cenie od 20 do 29 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
wigury
Souldust – Wigury metryczne (zakończony)
RAIN_plakat
Festiwal RAIN 2012 (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*