2013-03_oscary_406ENEMEF: Noc Oscarowa to tradycyjny przegląd najgłośniejszych filmów mijającego roku, które będą walczyć o najważniejsze wyróżnienie w światowej kinematografii. W programie tej nocy znalazły się cztery produkcje, które łącznie otrzymały aż 35 nominacji Amerykańskiej Akademii Filmowej.

W repertuarze znalazły się:
– LINCOLN,
– ŻYCIE PI 3D,
– OPERACJA ARGO,
– MIŁOŚĆ.

Pokazy rozpoczną się w Kinie Silver Screen 1 marca o godz. 22. Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z horrorem.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „OSCARY”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (27 lutego), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkursd zakończony, nagrody otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jo.5kiew… gorski.p… gor_owcz…

ENEMEF: Noc Oscarowa

Bilety w cenie od 25 do 33 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Halokultura – grudzień 2019 (zakończony)
DrHouse_plakat
Nocny dyżur z dr Housem (zakończony)
Ciemno, prawie noc w Kinie Helios (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*