ENEMEF_Noc_Oscarowa_PLAKATW piątek, 28 lutego w Silver Screenie odbędzie się ENEMEF: Noc Oscarowa. Będzie to tradycyjna, coroczna okazja, aby tuż przed rozdaniem najważniejszych nagród światowej kinematografii zapoznać się z filmami, które mają największe szanse na zdobycie statuetek.

ENEMEF: Noc Oscarowa to okazja, aby przekonać się czy typowania Amerykańskiej Akademii Filmowej były słuszne. 28 lutego od 22 do samego rana uczestnicy zobaczą cztery nominowane do Oscarów filmy: „Zniewolony. 12 Years a Slave”, „Tajemnica Filomeny”, „Wilk z Wall Street” oraz „Grawitacja 3D”.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór z grozą  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (26 lutego), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony,bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od astrink… hooney… norbertkl…

Cennik biletów
– 27 zł: cena ulgowa: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl – dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 27 zł każdy
– 31 zł: cena zniżkowa: z legitymacją ISIC, ITIC
– 32 zł: cena zniżkowa: z biletem z poprzedniego ENEMEFu można kupić dowolną liczbę zniżkowych
– 33 zł: cena ulgowa: z ważną legitymacją uczniowską lub studencką
– 34 zł: cena normalna
Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).
W Multikinie Złote Tarasy ceny biletów są wyższe o 2 zł (nie dotyczy biletów ze zniżką smsową).
W Katowicach, Tychach i Lublinie do ceny biletu należy doliczyć koszt kupna okularów 3D.

Rezerwacja i przedsprzedaż biletów:
Bilety w przedsprzedaży można kupić w kinie oraz przez Internet, przedsprzedaż rozpocznie się w piątek 7 lutego. Brak możliwości rezerwacji biletów. Więcej informacji na temat przedsprzedaży oraz rezerwacji biletów pod adresem www.enemef.pl.

Plan projekcji i kolejność:
Kolejność emisji filmów ustala Publiczność poprzez głosowanie na stronie ENEMEFów: www.enemef.pl, głosowanie kończy się dzień przed imprezą o godzinie 20.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Polskie Nagrody Filmowe Orły 2010 – Przegląd filmów kandydujących (zakończony)
2016-12_maraton_lotr_825
ENEMEF: Władca Pierścieni (zakończony)
thebootels
Weekend w New Yorku (zakończony)
2 komentarze
  • Mary
    27 lutego 2014 at 08:01

    Hej, kiedy wyniki?

  • Magdalena
    23 lutego 2014 at 19:02

    Chcę bilety dlatego, że nie chcę się wyspać 😉 No i żeby ktoś ze mną też się nie wyspał 😀

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*