2012-12_najlepsze_filmy_406_20zlENEMEF: Najlepsze Filmy 2012 to propozycja dla tych, którzy cenią sobie kino na najwyższym poziomie, a także nie pogardzą doskonałą rozrywką. To także świetna okazja żeby nadrobić kinowe zaległości.

Cztery tytuły, które zostaną zaprezentowane tej nocy to najlepsze filmy, które mogliśmy oglądać w mijającym roku w kinach. Będzie zabawnie, refleksyjnie, a także bardzo emocjonująco – mieszanka w sam raz na ENEMEF na tydzień przed końcem świata. W repertuarze znalazły się:

– SKYFALL,
– JESTEŚ BOGIEM,
– MROCZNY RYCERZ POWSTAJE,
– NIETYKALNI.

Bilety w promocyjnej cenie od 13 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Możecie także spróbować zdobyć wejściówki w naszym konkursie – szczegóły tutaj. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Międzynarodowy Festiwal Transatlantyk ogłasza program 9. edycji
Dybbuk._A_Tale_of_Wandering_Souls_-_still_1_800x520
Festiwal Człowiek w Zagrożeniu 2015
aniamtor
Animator on Tour w EC-1

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*