2013-04_noc_megahitow_406

ENEMEF: Noc Megahitów to maraton, którego nie można przegapić. Zaprezentowane zostaną cztery filmy, które zebrały w kinach wielomilionową publiczność i które zdobyły rzesze fanów na całym świecie.

Każda z tych produkcji to nie tylko majstersztyk w dziedzinie efektów specjalnych, ale także wciągające historie z doskonałą obsadą i poruszającą muzyką. Ta noc to gwarancja wielkich emocji i niezapomnianych filmowych doznań. W repertuarze znalazły się:

– premierowo JURASSIC PARK w wersji 3D,
– HOBBIT: Niezwykła podróż 3D,
– HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI. CZĘŚĆ 1 2D,
– HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI. CZĘŚĆ 2 3D.

ENEMEF: Noc megahitów odbędzie się 26 kwietnia (piątek) w Silver Screenie. Bilety w cenie od 21 do 29 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Noc_Kina_Karnet
Noc Kina – lato 2011
Program online Festiwalu Kamera Akcja
Międzynarodowy Festiwal Filmowy StopTrik w Łodzi

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*