noc_ksiazek_406ENEMEF: Noc Książek to propozycja dla tych, którzy nie wyobrażają sobie udanych wakacji bez solidnej porcji dobrej literatury. To doskonała okazja, aby udać się w pełną zaskakujących wydarzeń podróż wraz bohaterami bestsellerowych powieści, które odniosły spektakularny sukces czytelniczy niemal na całym świecie. Na wielkim ekranie pojawią się cztery przejmujące historie, które dostarczą widzom wielu wspaniałych emocji. Czytasz? Zobacz koniecznie!

W repertuarze znalazły się:
– intrygujące PAPIEROWE MIASTA – premierowo!
– wzruszający GWIAZD NASZYCH WINA,
– refleksyjna NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ,
– ponadczasowy Z DALA OD ZGIEŁKU.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w środę (29 lipca), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od an.lu.. juta… martaluka…

ENEMEF: Noc Książek rozpocznie się 31 lipca 2015 r. (piątek) o godz. 22 w Silver Screenie. Bilety w cenie od 25 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fuga w Kinie Helios (zakończony)
Bandaz2
Bandaż Elastyczny w New Yorku (zakończony)
Dollz w The Rollin’ Barrel (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*