nocgrozyENEMEF: Noc Grozy to idealna okazja dla tych, którzy ponad wszelkie filmowe emocje stawiają STRACH. Tej nocy sala kinowa stanie się bardziej mroczna niż kiedykolwiek, a rosnące napięcie spowite aurą niepokoju sięgnie zenitu. Wszystko to za sprawą jednych z najbardziej przerażających filmów grozy, które ostatnio pojawiły się na ekranach kin. W trakcie Maratonu Horrorów można obejrzeć m.in. dwie części słynnej „Obecności” zaledwie tydzień po premierze najnowszej z nich! W repertuarze:

– najsłynniejszy horror ostatnich czasów OBECNOŚĆ,
– długo wyczekiwana OBECNOŚĆ 2,
– niczym koszmarny sen ZANIM SIĘ OBUDZĘ,
– upiorny BABADOOK.

To wyjątkowa okazja, aby stanąć oko w oko z demonicznymi zjawami, które tej nocy zawładną ciemnościami kinowej sali i dostarczą widzom moc adrenaliny!

Mamy dla Was 3 podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina – w ramach ENEMEF: Noc Grozy  (24 czerwca od godz. 22 w Silver Screenie).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 22 czerwca godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony


PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Obietnica_poranka_Fot._Andrzej_Rams_5
Obietnica poranka w Teatrze Nowym (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
zlotarozdzka3
Złota Różdżka w Arlekinie (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*