2012-10_grozy_406Zgodnie z niepisaną tradycją w ostatni piątek października odbędzie się ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów, czyli coroczna dawka strachu i napięcia w postaci przeglądu filmów grozy, które weszły na ekrany polskich kin w ciągu ostatnich miesięcy.

Podczas tegorocznej Nocy Grozy i Horrorów pokazane zostaną cztery groźne, klimatyczne i mroczne filmy. Każdy z nich jest inny, ale wszystkie trzymają w napięciu i potrafią przestraszyć. W repertuarze znalazły się:
– premierowo INTERNAT,
– porównywana do kultowego Egzorcysty KRONIKA OPĘTANIA,
– mroczny i zagadkowy DOM W GŁĘBI LASU,
– tajemnicza i ciesząca się znakomitymi opiniami KOBIETA W CZERNI.

Bilety w promocyjnej cenie od 22 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Możecie także spróbować zdobyć wejściówki w naszym konkursie – szczegóły tutaj. Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl na stronie można również zagłosować na kolejność emisji filmów w trakcie tego ENEMEFu,

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
localfair
Local Fair Trade Film Festival
Święto Łodzi Filmowej
Premiera teledysku Empati w Kinie Tatry

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*