ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów w ostatni piątek października to już coroczna tradycja. W tym roku miłośnicy adrenaliny i lęku odbędą mroczną podróż do świata przerażających tajemnic, mściwych demonów i żądnych krwi potworów. Widzowie jako jedni z pierwszych odwiedzą „Złe miejsce”, gdzie rozegra się bezwzględna, krwawa jatka, odkryją mroczny sekret w „Zakonie Świętej Agaty”, a także będą świadkami urzeczywistnienia „Upiornych opowieści po zmroku” i zaskakującego „Przebudzenia dusz”. To przyprawiająca o dreszcze wyprawa tylko dla odważnych! Podejmiesz wyzwanie? Oto pełny repertuar:

– ZŁE MIEJSCE – premierowo!

– UPIORNE OPOWIEŚCI PO ZMROKU

– PRZEBUDZENIE DUSZ

– ZAKON ŚWIĘTEJ AGATY

Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na maraton w ramach ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (25 października, godz. 22 w Multikinie Łódź). Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety, a także z powodu RODO dodacie formułę „wyrażam zgodę na jednorazowe przetwarzanie danych przez Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury Plaster Łódzki wyłącznie w celu organizacji konkursu”. Zabawę zakończymy 23 października godz. 21, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają autorzy najciekawszych maili.

konkurs zakończony

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

aneks do regulaminu dot. RODO

Dotyczy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Strona Plaster Łódzki, jak również prowadząca ją Fundacja Na Rzecz Wspierania Kultury bez potrzeby nie przekazuje żadnych danych osobowych podmiotom trzecim i nie wykorzystuje ich w innym, niż organizacja powyższego konkursu.

Więcej informacji o ENEMEFie:

https://enemef.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebooku:

https://idz.do/AMd9bd

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 25 października (piątek) 2019 r. jednocześnie w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 30 do 39 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl. Aby otrzymać specjalny KOD ZNIŻKOWY i kupić bilety o 5 zł taniej każdy, wystarczy zarejestrować się na https://enemef.pl/rejestracja – kod zniżkowy można wykorzystać online oraz w kasie kina aż do momentu rozpoczęcia maratonu.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:

– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,

– otrzymać darmowy kod zniżkowy 5 zł do wykorzystania przy zakupie biletu online lub w kasie kina.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Fuga w Kinie Helios (zakończony)
7peszek
Maria Peszek w Wytwórni (zakończony)
noc_horrorow_406
ENEMEF: Noc Horrorów (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*