_825ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów to gratka dla fanów trzymającego w napięciu kina z dreszczykiem. Tej nocy spowitą mrokiem salę kinową wypełnią tajemnicze i nadprzyrodzone moce oraz budzące niepokój, czające się w każdym kącie zło. Wszystko za sprawą czterech produkcji z gatunku grozy, wybranych z premier ostatnich miesięcy na ekranach polskich kin.

W repertuarze znalazły się:
– remake arcydzieła gatunku POLTERGEIST,
– inteligentna, czarna komedia CO ROBIMY W UKRYCIU,
– zaskakujący i przerażający OCULUS,
– wstrząsający COŚ ZA MNĄ CHODZI.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie enemef.pl.

ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów odbędzie się 12 czerwca 2015 r. (piątek) w 29 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze, Zgorzelec.

Bilety w cenie od 25 do 34 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina – w ramach ENEMEF: Noc Grozy i Horrorów (12 czerwca od godz. 22 w Silver Screenie).  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 10 czerwca o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Letnie Brzmienia w EC-1: Vito Bambino (zakończony)
plakatpowraca
Powróćmy jak za dawnych lat w Teatrze Muzycznym (zakończony)
Kto napiszę naszą historię w Kinie Helios (zakończony)
1 Komentarz
  • ŁukaszCK
    10 czerwca 2015 at 20:13

    Chcę bilety, bo będę się nudził w piątkowy wieczór 😥

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*