ENEMEF: Gry Wojenne (zakończony)

enemef_gry_wojenne_825ENEMEF: Gry Wojenne to wyjątkowy zestaw doskonałych filmów z wojną w roli głównej. Tej nocy widzowie poznają zatrważające historie, w których gra toczy się o życie, honor i wolność. Nie zabraknie widowiskowych scen batalistycznych, bohaterskich postaw i akcji zapierającej dech w piersiach. Na ekranie zostaną zaprezentowane cztery opowieści rozgrywające się w różnych miejscach i czasach, które łączy jedno – bezwzględność wojennej rzeczywistości.

W repertuarze znalazły się:
– opowiadająca o ściśle tajnej operacji KARBALA – premierowo!
– oparty na historii najlepszego strzelca amerykańskiej armii SNAJPER,
– zrealizowany z rozmachem, oparty na faktach OCALONY,
– widowiskowa i niezwykle realistyczna FURIA.

KOLEJNOŚĆ FILMÓW zostanie ustalona przez głosowanie na stronie www.enemef.pl

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na cały wieczór dobrego kina w Silver Screenie.  Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „ENEMEF”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy we wtorek (8 września), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których mail rozpoczyna się od babel1… just… pawel…

ENEMEF: Gry Wojenne odbędzie się 11 września 2015 r. (piątek) w 27 Multikinach w Polsce: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Warszawa Ursynów, Włocławek, Wrocław Arkady Wrocławskie, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.

Bilety w cenie od 24 do 32 zł są już do nabycia w kasach kina oraz na www.multikino.pl.

Po więcej informacji, pełny cennik biletów itd. zapraszamy na www.enemef.pl. Na stronie można również:
– zapisać się do listy osób BEZPŁATNIE otrzymujących informacje o zbliżających się ENEMEFach mailem i/lub SMSem,
– wygrać zniżkę: przed każdym ENEMEFem losowanych jest kilka tysięcy osób wśród wszystkich zarejestrowanych na stronie – otrzymują oni specjalnego zniżkowego SMSa, z którym bilety na ENEMEF można kupić ze zniżką nawet do 10 zł!

Jeden komentarz do “ENEMEF: Gry Wojenne (zakończony)

  • 9 września 2015 o 19:14
    Bezpośredni odnośnik

    Dlaczego konkurs, który miał trwać do godz. 22 został rozstrzygnięty przed czasem? Jak nie chcieli czekać do godz. 22 to przecież wystarczyło wpisać wcześniejszą godzinę rozstrzygnięcia. Żałuję, że nie zdążyłem wziąć udziału ale gratulacje dla zwycięzców.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *