juan_carlos_cano_20140622_2030603603W piątek, 20 marca o godz. 21 w Stereo Krogs rozpocznie się impreza, podczas której wystąpią grupy Hiroshima i Enclose. Bilety kosztują 20/25 zł.

Juan Carlos Cano i Enclose. Juan jest wokalistą, autorem tekstów i perkusistą w zespole Enclose. Pochodzi z Meksyku, z Polską jest związany od 2004 roku. Na stałe zamieszkał tu w 2013 roku. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku lat 8 jako wokalista meksykańskiego zespołu ludowego. Nim ukończył 10 lat mógł się już pochwalić kilkoma nagrodami oraz wyróżnieniami w konkursach muzycznych. Zafascynowany muzyką rockową, szybko uświadomił sobie, że jest ona tym, czym chce się w życiu zajmować. W wieku lat 17 założył swój pierwszy zespół rockowy. Polskiej publiczności dał się poznać po raz pierwszy jako wokalista, a zarazem perkusista formacji DXTR, z którą nagrał dwa albumy. Od 2012 roku występuje w międzynarodowym składzie z hard rockowym zespołem Enclose, którego jest założycielem. Ma już na swoim koncie występy przed kilkudziesięciotysięczną publicznością, dzieląc scenę z zespołami takimi jak Toto, Yes i Asia, jak również polskimi grupami m.in.: Lady Pank, Myslovitz, Dżem czy Acid Drinkers. Samouk muzyczny. Ambitny, skromny, zawsze dąży do realizacji swoich celów. Na scenie daje z siebie wszystko. Wokalista Enclose jest zwycięzcą 4 edycji „The Voice of Poland”.

Hiroshima to olsztyński zespół grający Hard Rock i Heavy Metal. Grupa istnieje od 2005 roku. Założycielami zespołu byli: Adam Slipiko (wokal, gitara basowa) , Tomasz Grzyb (gitara) oraz Mariusz Żelazek (bębny). Od samego początku Hiroshima nastawiona była na tworzenie autorskiego materiału. Skład zespołu zmieniał sie kilkukrotnie. Do dnia dzisiejszego powstało około 30 utworów, zespół nagrał 4 płyty demo i zagrał kilkadziesiąt koncertów. W listopadzie 2013 r. ukazała się pierwsza pełnowymiarowa płyta grupy – Slaves of Sodom. W 2014 roku zespól grał jako support przed zespołami: Hunter, TSA, Kat i Roman Kostrzewski, Turbo, Enclose i Butelka. Aktualny skład zespołu: Adam Slipiko (wokal, gitara basowa), Rafał Sykuła (perkusja), Tomasz Krysiak (gitara) i Roland Gloger (gitara).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
haven
[haven] w Klubie DOM
ub40
Koncerty w Łodzi – marzec 2017
koniecswiata
Koniec Świata w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*