W piątek, 24 kwietnia o godz. 20 online wystąpi Elektryczny Węgorz.

Koncert odbywa się w ramach projektu PRACA – klubu online. PRACA ma na celu ułatwienie publiczności dotarcia do wartościowych artystycznych inicjatyw, a twórcom daje możliwość zrzeszenia i trafienia do jak największej liczby odbiorców.

Elektryczny Węgorz to propagator muzycznego szaleństwa z Łodzi, wokalista, autor tekstów, producent muzyczny, realizator nagrań, wydawca, autor i współautor teledysków, okładek płyt oraz założyciel wytwórni Flota Label. Laureat nagrody Punkt dla Łodzi. W swoim dorobku ma jedenaście autorskich płyt, utwory na składankach oraz gościnne udziały w utworach takich wykonawców jak Łukasz z Bałut czy RSM. Od 2012 roku podczas występów towarzyszy mu Łukasz z Bałut – muzyk, animator kultury, podróżnik, fotograf i archiwista Bałut.

Wszystkie wydarzenia odbywające się w klubie online PRACA dostępne są całkowicie za darmo. Sami decydujecie czy chcecie wesprzeć artystów, do czego oczywiście gorąco zachęcamy! Wystarczy kupić bilet na stronie klubu www.pracaklub.com a zebrane środki w całości powędrują do artystów.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
27858818_1958457727516381_4634104371993340330_n
Piotr Bukartyk w Scenografii
fete
Łódzkie Święto Muzyki – Fête de la Musique
pozdrotechno
pozdro techno meets automation w DOMU

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*