600x600W poniedziałek, 21 stycznia o godz. 19 w Teatrze Muzycznym rozpocznie się koncert Edyty Geppert. Bilety w cenie 70, 85 i 100 zł do nabycia: W kasie Teatru – tel. 42 678-19-68, Strefa Biletów – ul. Piotrkowska 59, tel. 42 632-02-80, Centrum Informacji Kulturalnej – ul. Piotrkowska 102a, tel. 42 633-92-21 oraz w serwisie www.ebilet.pl i w systemie www.eventim.pl.

Edyta Geppert od lat zachwyca głosem o niezwykłej barwie, bardzo starannie dobranym repertuarem i mistrzowskimi interpretacjami. Kojarzona najczęściej z piosenkami „Zamiast”, czy „Jaka róża, taki cierń”… Ale Edyta Geppert to nie tylko utwory dramatyczne; to również znakomita interpretatorka piosenek kabaretowych – o czym można przekonać się już niebawem.

Żywiołem Edyty Geppert jest przede wszystkim scena i emocje związane z bezpośrednim kontaktem z publicznością. Znakomity warsztat idzie w parze z konsekwencją w doborze repertuaru, bez oglądania się na modę. Niezmiennie budzi te same skojarzenia – Artystka prawdziwa, niezależna, wierna swym ideałom i przekonaniom. Jej recital to gwarancja spotkania z piosenkami pisanymi przez samo życie i muzyką płynącą prosto z serca.

Kilka lat temu Edyta Geppert nawiązała współpracę z Krzysztofem Herdzinem; wybitnym pianistą, kompozytorem, aranżerem; dzięki niemu wiele piosenek z repertuaru Artystki zyskało nowy, artystyczny kształt. Jednym z owoców ich współpracy jest koncertowy album „Moje Królestwo”, będący rejestracją koncertu, który odbył się w Łodzi. Album ten zyskał niedawno status Złotej Płyty, co jest miłą okazją do ponownego spotkania Artystki z łódzką publicznością.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
afterfama
AfterFama w Krańcoofce
Krzysztof Cugowski w Atlas Arenie
hammerhed_20120427_1431901069
HammerHed w Stereo Krogs

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*