Edyta Bartosiewicz w Wytwórni (zakończony)

bartosiewicz29 listopada o godz. 20 w Wytwórni rozpocznie się koncert Edyty Bartosiewicz. Jako support pojawi się LES KI. Bilety kosztują: Przedsprzedaż do 28 listopada: 70 zł z Kartą Wytwórnia, 80 zł bez (miejsca stojące), 90 zł z Kartą Wytwórni, 100 zł bez (miejsca siedzące nienumerowane). W dniu koncertu: 80 zł z Kartą Wytwórnia, 90 zł bez (miejsca stojące), 100 zł z Kartą Wytwórni, 110 zł bez (miejsca siedzące nienumerowane).

Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Edyta”, w treści podajcie swoje imię i nazwisko, a także napiszecie dlaczego chcecie pójść na koncert. Zabawę zakończymy w czwartek (27 listopada), o godz. 22. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawsze odpowiedzi.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od jadko.., emiliapas…


Edyta Bartosiewicz – artystka, autorka tekstów, kompozytorka, producentka, gitarzystka i wokalistka jest laureatką wielu prestiżowych nagród polskiego przemysłu fonograficznego, m.in. Bursztynowego Słowika, Fryderyków, Paszportu Polityki. Została ponadto wybrana Osobowością Dziesięciolecia przez magazyn „Tylko Rock”.

Jej albumy sprzedały się łącznie w nakładzie około miliona egzemplarzy, a przeboje takie jak „Sen”, „Urodziny”, „Szał”, „Ostatni” czy „Skłamałam” utrzymywały się na pierwszych miejscach list przebojów przez wiele tygodni. Edyta Bartosiewicz na koncercie w Wytwórni zaśpiewa zarówno doskonale znane publiczności przeboje z dawnych lat, jak i nowe utwory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *