eastearthband-fotoW niedzielę, 26 lutego o godz. 18 w New Yorku rozpocznie się koncert East Earth Band w hołdzie Tadeuszowi Nalepie. Wstęp wynosi 15 zł w przedsprzedaży, 20 zł w dniu imprezy.

Będzie to koncert dedykowany Tadeuszowi Nalepie i Mirze Kubasińskiej. Na koncercie będziecie Państwo mogli usłyszeć utwory z płyt NOL,70a(Taki wiatr, Słuchaj Rytmu, W pochodzie codzienności, Co to za człowiek, Skąd taki duży deszcz ,taką drogę….) a także największe przeboje wielkiego artysty jak: Modlitwa, Oni zaraz przyjdą tu, Gdybym był wichrem, ….

Warszawski zespół zawiązał się w styczniu 2013 roku. East Earth Band to grupa, która starannie dobiera repertuar, od absolutnej klasyki bluesa (BB King), przez nasze krajowe perełki (Nalepa, Niemen, Dżem), własne kompozycje, do światowego topu blues-hard-rocka (Hendrix, Led Zeppelin)na wszystkim odciskając swoje niepowtarzalne piętno… W skład zespołu wchodzą muzycy nie tylko o dużych umiejętnościach ale i ogromnym doświadczeniu scenicznym i studyjnym mający udział w wielu projektach koncertowych i studyjnych.

Na liście ich współpracy znajdują się tacy wykonawcy jak: Maryla Rodowicz, Robert Janowski, zespół KLAN, Janusz Stokłosa i musical METRO, Krzysztof Jaryczewski, Tomasza Wachnowski, Hanka Bielicka, Tadeusz Nalepą, Jacek Skubikowski, Grzegorz Markowski i inni … Grupa była uczestnikiem wielu festiwali muzycznych m.in: Suwałki Blues Festiwal 2016,Siemiatycze Blues Festiwal 2016,Blues Express 2015,Otrębusy Jazz Festiwal 2013

Zagrają w składzie :
Piotr Fiodorczuk-gitara
Krzysztof Baranowicz-organy Hammond (Zdrowa Woda)
Big Chichaco-wokal
Mariusz Duda-skrzypce, harmonijka
Marcin Nowakowski-perkusja
Maciek Zawadzki-bass

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
kaseciarz_promo_2017
Kaseciarz i Bałaganiarze w DOMu
51
Katarzyna Łopata w Z innej beczki
Steven Wilson w Wytwórni

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*