dzwoneczekDzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł to czwarta odsłona opowieści o maleńkich, przytulnych wróżkach. Co ciekawe dopiero od trzeciej części film ten pojawiał się w kinach. Wcześniejsze odcinki wyszły wyłącznie w formie domowego wideo/DVD.

Chociaż postać Dzwoneczka większość z nas powinna kojarzyć z przygód Piotrusia Pana, to seria ta jest całkowicie autonomiczna. Bohaterka, ciekawa świata, tym razem postanawia odkryć tajemnicę Zimowego Lasu, w którym przebywają zwierzęta w czasie, co nie trudno zgadnąć, zimy.

Do świata tego nie mają wstępu wróżki, aczkolwiek nasza przyjaciółka złamie zakaz i zacznie podróż pełną tajemnic i nowych przyjaciół. I odkryje, co również jest dość oczywiste, sekret magicznych skrzydeł.

Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł to disney’owska, tradycyjna, kolorowa animacja dla naprawdę młodego widza. Bez szalonych efektów, czy tez „mrugania okiem” w stronę starszego odbiorcy. Spodoba się szczególnie najmłodszym – kolorowa animacja, sympatyczne postacie, niezbyt skomplikowana fabuła, skoczna muzyka. W dodatku w bardzo przystępnej formie.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hardkordisko
Hardkor Disko – recenzja
artur3
Artur i Minimki 3: Dwa światy – recenzja
Seks w wielkim mieście 2 – recenzja
1 Komentarz
  • jolanta
    22 września 2012 at 18:57

    ha ha ha lubie dzwoneczka ale jak pusici się tą reklame 7 razy to można dostać szału 😀 😉 😆 😉 8) 😐 :-* 🙁 😥 😮 😕 😡 😮 :zzz 😛 🙄 :sigh:

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*