Światowy Dzień Jogi w Łodzi

joga_poniatowskiW niedzielę, 25 czerwca obchodzimy w Łodzi Światowy Dzień Jogi. Dzień wcześniej w Parku Poniatowskiego od godz. 16 zajęcia poprowadzi Strefa Jogi i Medytacji Czwarte piętro.

Dzień później od 9:30 odbędzie się tam piknik Yoga Centrum Łódź.  W programie: Start: 9:30 – zbieramy się w wyśmienitych nastrojach, 10:00- 11:30 – Joga Familijna – ćwiczą całe rodziny, partnerzy, znajomi, przyjaciele…i przypadkowi przechodnie też!, 12:00- 13:30 – Joga Intensywna – ćwiczą Ci, którzy kochają wyzwania – 108 Powitań Słońca plus coś „ na deser”, 13:30 – Medytacja „ Cisza w sercu” – siadamy wszyscy razem i zanurzamy się w ciszy, we wzajemnej obecności, łacząc się ze wszystkimi świętującymi ten wyjątkowy dzień na świecie.

Kolejne zajęcia, organizowane przez Sunday is Monday, odbędą się w godz. 11-12 w Parku im. Zaruskiego.  W pasażu Rubinsteina od godz. 13 organizowany będzie Yoga Flash Mob z Hello Yoga. Tam od 14:30 Otwarte Zajęcia Jogi w Hello Yoga, a o 16:30 Jogowy Seans Filmowy i strefa relaksu.

Świętować będzie także Poleski Ośrodek Sztuki.Popołudnie otworzy grupa jogi dla dzieci. Zajęcia poprowadzi Ewa Szymoniak – dzieci poznają koleją asanę i związaną z nią legendę z hinduskiej mitologi. O godzinie 18.00 w ogrodzie rozpocznie się wernisaż prac fotograficznych nadesłanych przez uczestników „Jaka jest joga”. Wielkoformatowe wydruki zdjęć z indywidualnym opisem zawisną w przestrzeni parku. Grupa projektowa SundayisMonday gościnnie zaaranżuje stoisko z oryginalnymi grafikami i biżuterią. Zebrana publiczność będzie mogła uczestniczyć w zajęciach jogi prowadzonych przez Aleksandrę Zdziechowską.  Finałem wieczoru będzie koncert mis i gongów w ogrodzie w wykonaniu Agnieszki Greinert. Podczas wieczoru odbędzie się loteryjka z rozdaniem drobnych upominków oraz wegański poczęstunek przygotowany przez członków bhakti joga w Łodzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *