Dyplom_z_milosci_plakatW sobotę, 2 grudnia na deskach dużej sceny Teatru Studyjnego PWSFTviT w Łodzi odbędzie się premiera spektaklu Dyplom miłości. Początek pokazu tradycyjnie o godz. 19:07. To widowisko muzyczne oparte na piosenkach Agnieszki Osieckiej i najpiękniejszych scenach miłosnych polskiego filmu.

– Ach Panie, Panowie! – niezapomniane piosenki Agnieszki Osieckiej i sceny z najlepszych polskich filmów tworzą pejzaż dla miłosnych perypetii. W tle zmieniająca się Polska: powstająca z powojennych gruzów, z klasą robotniczą na transparentach… A wśród wznoszących się betonowych osiedli bohaterowie spektaklu przeżywają pierwszą miłość.

Dyplom z miłości – muzyczny spektakl pokazuje świat, gdzie wszyscy tęsknią za miłością, ale nikt nie potrafi kochać. To sentymentalna podróż przez ostatnie 60 lat naszej historii.

Realizatorzy:

scenariusz i reżyseria: Robert Gliński
opracowanie muzyczne: Paweł Serafiński
scenografia: Maciej Preyer
projekcje: Jakub Brzękowski
choreografia: Jacek Owczarek
obsada:  Magdalena Drab, Paulina Gałązka, Marta Jarczewska, Julia Konarska, Magdalena Pociecha, Patrycja Volny, Piotr Bondyra, Tomasz Lipiński, Sebastian Machalski, Dawid Pokusa, Albert Pyśk

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
hubert_kulacz_monodram2
Ego To Absolvo w Teatrze Zamiast
single-i-remiksy-plakat-1
Single i Remiksy w Teatrze Rozrywki Lutnia
Retroperspektywy-plakat-1
Festiwal Retroperspektywy 2016 – informacje

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*