Dwa radiowe koncerty Bruno Schulz

nlc_cover12W najbliższym czasie łódzki zespół Bruno Schulz zagra dwa radiowe koncerty, transmitowane na żywo na antenie oraz w Internecie.

  
21 sierpnia o godz. 15 grupa wystąpi w audycji Marcina Majewskiego – „S4 – studio polskich nagrań” na antenie Polskiego Radia Czwórka. Transmisję można wysłuchać tutaj.

29 sierpnia o godz. 20 zespół wystąpi w audycji Tomka Kina „Przesłuchanie” w telewizyjnym studio Radia Roxy. Koncert będzie można oglądać na żywo na stronach www.roxy.fm i www.orangemusic.pl oraz słuchać na antenie Radia Roxy.

 
Co tydzień Tomek Kin przesłuchuje największe osobowości polskiej sceny muzycznej a raz w miesiącu do udziału w audycji zaprasza publiczność. Do tej pory w Przesłuchaniu zagrali między innymi: Kim Nowak, Cool Kids Of Death, Biff, Tymon Tymański, Robert Gawliński, Anita Lipnicka i John Porter, Stanisław Sojka i inni.

W kwietniu 2010 nakładem S.P. Records ukazała się trzecia płyta zespołu Bruno Schulz zatytułowana „Nowy Lepszy Człowiek”. Więcej na: www.brunoschulz.pl.

  
Zobacz także:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *