plakat_copyW piątek, 27 stycznia w Jazzdze wyjątkowa reggae-raggamuffin-dubowa impreza. Moc basu, moc pozytywnych wibracji – Dub Yourself!. Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie.

Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W treści wpiszecie „Dub”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety oraz swoje imię i nazwisko.

Zabawę zakończymy w środę (25 stycznia), o godz. 20. Laureatów konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzymają najciekawszy mail. 

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymały osoby, których maile rozpoczynają się od arek.t… i amnes…


Roots, raggamuffin, dub !
Start: 22, wejście: 10zł

Jam Vibez zaprasza na wyjątkową reggae-raggamuffin-dubową imprezę.

Gościem specjalnym, będzie DJ BASS REPRODUKKTOR XIĄDZ MAKEN I założyciel działającego od 23 lat Joint Venture Soundsystem, co poniedziałek od 21.00 do 23.00 gra na antenie Czwórki najlepsze reggae. http://www.myspace.com/makenbooking http://www.myspace.com/jointventuresoundsystem

Wizualizacje – slideshow zapewnią prace łódzkiego artysty Egona Fietke http://www.spaceunity.net/

Spontaniczne nawijki i najlepsze raggamuffin – digital dub smakołyki zapewnią Jam Vibez czyli Daddy Bozo, Janek, Kleeb, Awiom. http://www.jamvibez.net

DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I (Mirosław Dzięciołowski) to pochodzący ze Zgorzelca i zamieszkały w Warszawie założyciel jednego z pierwszych polskich sound systemów reggae, funkcjonującego na scenie od 23 lat JOINT VENTURE SOUND SYSTEM. Razem ze swoim sound systemowym patnerem Activatorem Mario Dziurexem zagrał tysiące imprez w całej Polsce. Joint Venture pojawiał się również na scenach w Rosji, Niemczech, Francji, Wlk. Brytanii, Słowacji, Czechach czy Austrii.

Jego selekcja to eklektyczny mix utworów rzadko bądź w ogóle niegranych przez inne polskie sound systemy. Pod hasłem „Szkoła Tańca Ciężkiego” można usłyszeć roots dub, digital dub, reggae, world beat – wszystko okraszone dubową dynamiką w iście punkowym stylu. DJ Bass Reprodukktor Xiądz Maken I to selektor muzyki, MC i sceniczny performer, zazwyczaj wypełniający swoje obowiązki w sutannie – swoim stałym stroju roboczym.

Od ponad 4 lat pracuje również w Programie 4 Polskiego Radia „Czwórka”, gdzie prowadzi cotygodniowy program z muzyką korzeni „Jak Maken Zasiał” (poniedziałki 21.00-23.00). W ramach tego programu od początku 2011 roku Joint Venture Sound System prezentuje się raz w miesiącu na żywo na antenie radiowej i telewizyjnej. Maken współpracował  też z TVP Kultura (cykl „Zapraszamy na nasz program”) i jest regularnym współpracownikiem magazynu reggae Free Colours. Usłyszeć go można w nagraniach Papriki Korps oraz francuskiego zespołu Brain Damage. Na co dzień prowadzi agencję koncertową i od lat zaprasza do Polski wielu znakomitych artystów z zagranicy. Jest współproducentem pierwszych polskich wydawnictw nagranych na Jamajce w studio Tuff Gong – Rastasize „Day by Day” (2008) oraz Star Guard Muffin „Jamaican Trip” (2011).

Razem z Activatorem są odpowiedzialni za pionierski na naszym rynku cykl kompilacji „Dub Out Of Poland” oraz kolekcję remixów Kapeli Ze Wsi Warszawa „Wymixowanie”.

Joint Venture Sound System – urodziny „20 lat prucia głośników”, Warszawa, CDQ 2008

http://vimeo.com/maken/jvssbirthday

Joint Venture Sound System, Polskie Radio „Czwórka”, 09-05-2011

http://vimeo.com/maken/jvsslive

Joint Venture Sound System, Polskie Radio „Czwórka”, 05-09-2011

http://vimeo.com/maken/jvsslive2

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
1czeko_logo_FINAL_Small2
Kicz Party – Piłkarski Poker w Czekoladzie (zakończony)
cytryna
Bilety do Cytryny (zakończony)
KAMIEN_-_PLAKAT_MALY
Kamień w Teatrze Studyjnym (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*