druzynamistrzowW piątek, 11 maja w Dekompresji zagra Drużyna Mistrzów. Wystąpią Firma, PIH i Zarys Zdarzeń. Bilety – 25 zł w przedsprzedaży, 30 zł w dniu imprezy.

Drużyna Mistrzów to składanka, która na rynku ukazała się na początku 2012 z inicjatywy Artura Pszczółkowskiego (Prawilni Shop) oraz Bosskiego (Firma). Jej celem jest wyciągać młodych ludzi z dołka, nałogów, nudy i zobojętnienia poprzez mobilizowanie do uprawiania sportu i rozwijania pasji.

Na płycie pojawili się m.in Sokół, Hemp Gru, Peja, RPK, NON Koneksja, Firma, Juras, Pezet, Bas Tajpan, HiJack, Monilove, Brahu, Paluch, PIH, WSRH, Bob One, RDW, Omerta, Emblemat, Hudy HZD & Jasiek MBH, Żółw, Pono i Zarys Zdarzeń.

– Chcemy propagować sport, zdrowy tryb życia, samodoskonalenie czy rozwijanie pasji w walce z alkoholizmem, narkomanią i innymi niszczącymi czynnikami, które degenerują młodych ludzi – mówią pomysłodawcy. – Chcemy zmobilizować i natchnąć do działania. Obudzić ducha walki o lepsze życie! Nasz głos to początek, swoisty katalizator zmian w życiu, jakie każdy może poczynić, aby moc żyć szczęśliwie i aby rozróżniać to co buduje, od tego co wyniszcza.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodzzagi
Zagi w Foto Cafe 102
rezerwat
Rezerwat w Stereo Krogs
Fortepiany Wolności – Kośmieja gra Hofmanna, Tansmana, Friedmana i Chopina
1 Komentarz

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*