djapZapraszamy wszystkich 30 stycznia do Lordi’s CLub na III edycję D’n’B Madness Carnival. Gwiazdą wieczoru będzie – Ojciec Chrzestny sceny D&B i prawdziwy ambasador tej muzyki na całym świecie grający niezliczoną ilość imprez do dziś – legendarny DJ APHRODITE.

Fanom gatunku nie trzeba raczej opisywać tej postaci,każdy kogo pochłonęło D&B zna z początków muzyki D&B remixy dla Jungle Brothers ,The Fugees , Luniz’a . Do dziś Aphrodite’a jest jednym z najbardziej rozchwytywanych angielskich DJ na całym świecie od dalekiego wschodu po zachodnie wybrzeża obu Ameryk

30 Stycznia zapowiada się prawdziwa karnawałowa uczta gatunku dla Wszystkich fanów dźwięków Drum & Bass , podczas niezapomnianego oraz z pewnością przepełnionego parkietową energią show Aphrodite’a będzie wspierać wokalnie jego etatowy MC ,który towarzyszy mu w podróżach po całym świecie jako jego etatowy MC, pochodzący z Brighton – MC JUNIOR RED.

Całości karnawałowego zniszczenia parkietu dopełnią: DJ KASPER, DJ ATMOSPHERE, DJ ARDE – czyli Panowie , którzy od trzech lat organizuja dla nas d&b Madness carnival. Wszystkim znany DJ DUKEE oraz DJ RENTON i DJ WACHU. MC’s :AKIRA,KRÓLAS i SKILBET.

LINE UP :
DJ APHRODITE & MC JUNIOR RED ★✮✮ [ APHRODITE REC. / URBAN TAKEOVER // UK ]
SUPPORT :
◀ ATMOSPHERE / Madness Crowd / Kettle Drum
◀ RENTON / Kettle Drum
◀ ARDE / Madness Crowd
◀ KASPER / Madness Crowd / Weekenders
◀ DUKEE / Weekenders
◀ WACHU / D&W Competition
&
♪ MC AKIRA
♪ MC KRÓLAS
♪ MC SKILBET

DJ Aphrodite biografia :
Dj Aphrodite jego prawdziwe imię i nazwisko to Gavin King, jest jednym z najlepszych producentów D&B występował NA bardzo wielu eventach ,festiwalach na całym świecie i za każdym razem żegnano wielkimi brawami. Wszystko zaczęło się w młodzieńczych latach, a dokładnie to w roku 1988 gdzie zaczął swoją przygodę z muzyczną sceną. Gavin zaangażował się w bardzo silnej wytwórni muzycznej zwanej „Acid house Music”, wypuszczał projekty godne uwagi i podbijające europejski rynek muzyczny. Jak wiadomo to ten wspaniały producent muzyczny prowadził również malutki klubik w miejscowości Leaminton a klubik nosił niebywałą nazwę Aphrodite. Prowadził ten klub muzyczny ze swoim partnerem też dość sławnym człowiekiem Adam Deyrson’em co przyniosło ogromną populację klubu gdzie zaczęło przybywać coraz więcej ludzi. Jak wypowiadał się dla jednego z magazynów: Wszystko tak na prawdę zaczęło się 12 lat temu kiedy to muzyka hardcore podbiła rynek europejski, odgrywając te utwory czułem się jak w dżungli jednym słowem były to wrażenia nie do opisania. Z ponad 30 wydawnictw muzycznych na skalę Aphroditei dj’ing było bardzo wielkie wydarzenie to wszystko wybuchło w bardzo szybkim tempie. To wszystko poszło z taką siłą do przodu że tylko ja sam siedziałem po godzinach w studiu, nie miałem żadnych innych planów, nie mixowałem utworów w sposób tradycyjny tylko odgrywałem to co po prostu dobrze brzmiało.

Bilety:
25 zł – (przedsprzedaż) – Art Media ul.Mickiewicza 15a & Skylark ul.Piotrkowska 107 – liczba biletów w przedsprzedaży – ograniczona
35 zł – w dzień imprezy do nabycia w kasie klubu

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Morbid_Intoxicunts_Polish_Tour_-plakat
Terrordome, Chaos Synopsis, Dira Mortis, Maggoth w New Yorku
lemonlovers
The Lemon Lovers w Żarty Żartami
poparzeni_kaw_trzy_20130630_1974612283
Poparzeni Kawą Trzy w Łodzkim Domu Kultury

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*