Takiego castingu w Teatrze Muzycznym w Łodzi jeszcze nie było. Wymagane środki ostrożności sprawiają, że przesłuchania do „Pretty Woman” rozłożone są na trzy dni, a artyści walczący o role w musicalowej superprodukcji będą stawiać się na określoną godzinę, żeby z dystansem minąć się z konkurencją. Początek castingu 16 czerwca (wtorek).

Gwiazdy i debiutanci, ubiegający się o angaż w „Pretty Woman”, zarówno soliści, jak i członkowie zespołu będą musieli przestrzegać precyzyjnego castingowego regulaminu, dostosowanego do obowiązujących wymogów. Jako że do drugiego etapu zakwalifikowało się ponad 100 artystów, potrwa on przez kilka dni – od 16 do 19 czerwca. W pierwszym dniu odbędą się przesłuchania do zespołu, w kolejnych – przesłuchania solistów.

Wśród osób, które zaproszono do kolejnego etapu, są tak rozpoznawalni artyści, jak Łukasz Zagrobelny, Tomasz Steciuk, Janusz Kruciński, Rafał Szatan, Katarzyna Łaska, Marcin Jajkiewicz, Damian Aleksander, Jan Bzdawka, Piotr Płuska, Filip Cembala, Olga Szomańska, Paweł Erdman, Joanna Gorzała, Emilia Klimczak, Maciej Pawlak czy Malwina Kusior. Jest też wielu debiutantów.

Realizatorzy zamierzają skompletować dwie pełne obsady. W drodze castingu wyłonieni zostaną nie tylko aktorzy, którzy wykreują role Vivian i Edwarda, ale też przyjaciółki głównej bohaterki – Kit, wesołego sprzedawcy map – Happy Mana, kompetentnego menedżera Beverly Wilshire Hotel – Pana Thompsona oraz bezwzględnego prawnika, biznesowego partnera Edwarda – Phillipa Stuckeya. Przesłuchania zaplanowano co do minuty, z myślą o niezbędnych przerwach na dezynfekcję.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
P1080164a
Marcin Daniec w Galerii Łódzkiej (foto)
hertll
Dla Piotra – piosenki nie tylko z teatru (foto)
sluchajciee
Kabaret Słuchajcie w Przechowalni (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*