Zbliża się DC FANDOME – największe wydarzenie w świecie DC! Bezprecedensowe 24-godzinne wirtualne spotkanie fanów z całego świata na platformie www.DCFanDome.com to okazja do przeżycia spotkania z gwiazdami, twórcami filmów, seriali, gier, komiksów za darmo i bez wychodzenia z domu!

W sobotę 12 września od godziny 19:00 (czasu polskiego), Warner Bros. powita fanów na całym świecie w DC FanDome: Explore the Multiverse w trakcie którego fani będą mogli kreować i zarządzać swoją własną przygodą.

Podczas DC Fandome: Explore The Multiverse fani DC będą mogli zapoznać się z kulisami swoich ulubionych filmów dzięki blokom tematycznym: WatchVerse, InsiderVerse, Blerd & Boujee, FunVerse i YouVerse. Wszystkie powyższe treści będą przesyłane strumieniowo wyłącznie na DCFanDome.com i dostępne na całym świecie, na komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych, w 9 językach.

Dodatkowo, nie można przegapić, także 12 września, jest coś zabawnego dla całej rodziny, ponieważ DC Kids FanDome (www.DCKidsFanDome.com) również będzie działać tylko przez 24 godziny.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Targi Medycyny Fizykalnej i Rehabilitacji
lmt_16_plakat_net1
Półfinał Konkursu Łódź Miastem Talentów
Śnieżna Kraina w Monopolis

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*