Druga edycja akcji Miss Polonia #KORONAZGŁOWY (foto)

Ogólnopolska akcja charytatywna Miss Polonia #KORONAZGŁOWY trwa! W obliczu kryzysowej sytuacji, która dotknęła nasz kraj i całą Europę, chcemy wykazać się solidarnością wobec tych, którzy są najbardziej narażeni i tym samym najpilniej potrzebują naszej pomocy. 
 
Inicjatywę zapoczątkowała Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019 wspierając przed Świętami Wielkanocnymi 160 podopiecznych z 3 placówek. 5 maja odbyła się druga odsłona akcji, która wsparła kolejne 3 placówki: Hospicjum Towarzystwa Przyjaciół Chorych w Puławach, Ośrodek Wsparcia i Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Olsztynie oraz Dom Dziecka nr 5 w Łodzi. 
 
W działanie zaangażowały się również laureatki i finalistki konkursu z lat ubiegłych m.in. Barbara Tatara – Miss Polonia 2007, Milena Sadowska – Miss Polonia 2018, Aleksandra Kielan – I Wicemiss Polonia 2019, Karina Nowak – II Wicemiss Polonia 2019 oraz Iwetta Baran – finalistka Miss Polonia 2019. 
 
Bardzo dziękujemy Partnerom akcji, którzy przekazali potrzebującym niezbędne produkty i środki ochrony osobistej: Drogeria OLMED, E.Leclerc, Angelika Józefczyk, Galeria Mody Ślubnej La Perle, Brandenburg Online, Omenaa Foundation, InPost, Premium Digital, ARSA Pasja & Kolor i Laik Knows Produkcja. 
 
W planach są kolejne odsłony akcji. Zachęcamy do kontaktu na info@misspolonia.com.plwszystkie osoby i instytucje, które potrzebują w czasie epidemii pomocy i wsparcia oraz firmy, które chciałby zaangażować się w projekt #KORONAZGŁOWY. 
         

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *