Drazen Okuka na treningu Widzewa

widzewZ pięcioma nowymi zawodnikami rozpoczął przygotowania do rundy rewanżowej zespół Widzewa Łódź. W poniedziałek piłkarze trenowali na sali przy al. Piłsudskiego.

Drazen Okuka, Michał Pytkowski, Piotr Wlazło i dwaj zawodnicy rezerw: Jakub Bartkowski i Damian Ceglarz wzięli udział w pierwszym w tym roku treningu Widzewa. Poza nowymi na sali pojawili się powracający po kontuzji Wojciech Szymanek i Tomasz Lisowski, który poprzednią rundę miał całkowicie straconą.

W zespole lidera pierwszej ligi zabrakło kontuzjowanych Przemysława Oziębały i Piotra Kuklisa, przeziębionego Adriana Budki. Marcin Robak otrzymał od trenera jeden dzień wolny.

Do 19 stycznia piłkarze trenować będą w Łodzi. Potem Widzewiacy wyjadą do Gutowa Małego, a 7 lutego do Turcji. Pierwszy mecz sparingowy rozegrają 24 stycznia z Koroną Kielce. 6 lub 7 marca zainaugurują ligę derbami z Łódzkim Klubem Sportowym.


Drazen Okuka – ur. 5 marca 1986 r. serbski obrońca grający ostatnio w klubie FK Cukaricki Stankom. Syn znanego w Polsce trenera, Dragomira Okuki.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *