Dorena w Improwizacji (foto+wideo)

30pazdziernika_068W ostatnią sobotę października w Improwizacji zabrzmiały skandynawskie dźwięki. Wszystko to za sprawą szwedzkiego zespołu Dorena.

  
Dorena to post-rockowa kapela założona w 2007 roku przez pięciu kumpli z Gothenburga. Traf chciał, iż na ich trasie koncertowej znalazła się Łódź. Dzięki czemu wielbiciele ambitnej, gitarowej muzyki mieli kilkudziesięciominutową „pożywkę” dla ucha.

 

Niestety. Kolejny raz trzeba powiedzieć, iż mieszkańcy naszego miasta są dziwni i zachowują się często nielogicznie. Na jeden koncert przychodzi tłum osób, na drugi jedynie garstka. Nie jest to ani podyktowane jakością zespołów grających, ani ich popularnością, czy też ceną biletów. Ot, po prostu w jeden weekend łodzianie bawią się na mieście, a w drugi zostają w domu.

Wspominam o tym, gdyż na tym niezwykle sympatycznym koncercie pojawiła się jedynie garstka słuchaczy. I trudno tutaj pisać – nie byliście, dużo straciliście, było naprawdę fajnie – ponieważ „było – minęło”. Może następnym razem pojawią się tłumy, na koncercie na którym naprawdę warto być.

 
DorenaDorena Dorena Dorena
Dorena Dorena Dorena
Dorena Dorena Dorena
DorenaDorena DorenaDorena Dorena
DorenaDorena Dorena Dorena
Dorena Dorena DorenaDorena
Dorena Dorena Dorena

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *