DSC06863W niedzielę, 29 marca o godz. 19 w Wytwórni rozpocznie się koncert grupy Domowe Melodie. Przedsprzedaż: bilety ulgowe: 30 zł, bilety normalne: 35 zł. w dniu koncertu: bilety ulgowe: 40 zł, bilety normalne: 45 zł.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na to wydarzenie. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszeejcie „Domowe Melodie”, w komentarzu napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy w piątek (27 marca), o godz. 22 Laureata konkursu powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenie otrzyma najciekawszy mail.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, bilety otrzymuje osoba, której mail rozpoczyna się od d.doman…

W grudniu 2014 roku – po ponad półrocznej przerwie i ku zaskoczeniu wszystkich – zespół wydał drugą, tym razem podwójną płytę, na której znajdują się 22 nowe piosenki. Domowe Melodie oficjalnie rozpoczynają długo wyczekiwaną trasę koncertową po Polsce. Muzycy przemienili mieszkanie w studio nagraniowe i w czerwcu 2012 roku, bez wsparcia wytwórni oraz jakichkolwiek promotorów, wydali debiutancki album. Koncerty Domowych Melodii wyprzedają się w mgnieniu oka; w przeciągu ostatniego roku zespół zagrał ich ponad 100, a jego głos dotarł do Kasi Nosowskiej, która zauroczona twórczością Domowych, zaprosiła je do udziału w Męskim Graniu.

Domowym Melodiom udało się rozkochać w sobie magiczną Islandię; zagrały pięć wyjątkowych koncertów w różnych częściach wyspy. W czerwcu 2014 roku na specjalne zaproszenie Ambasady Polskiej w Lizbonie zespół zagrał wyjątkowy koncert oraz wziął udział w serii spektakli Instytutu B61.

Skład zespołu:
Justyna „Jucho” Chowaniak (kompozycja, wokal, teksty, pianino)
Staszek Czyżewski (kontrabas, akordeon)
Kuba Dykiert (gitara, perkusja).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Letnia Scena: Tato nie wraca (zakończony)
stratosfera
Wspinaczka w Stratosferze (zakończony)
2014-05_x-men_825
ENEMEF: Noc X-Men (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*