fall1W sobotę, 29 sierpnia, na terenie OFF Piotrkowskiej odbył się jednodniowy  festiwal muzyki alternatywnej – DOMOFFON uwzględniając jej możliwie najszersze spektrum stylistyczne: od muzyki gitarowej, przez hip-hop, techno po muzykę eksperymentalną), połączonego z prezentacją dziedzin aktywności twórczej (literatura, filozofia, film, fotografia, moda) związanych z prezentowaną muzyką.

W zamyśle organizatorów jest by  „DOMOFFON” służył integracji środowisk niezależnych, ugruntowaniu ich tożsamości i konfrontacji z najznamienitszymi reprezentantami podobnych dziedzin z zagranicy. Jednym z głównych celów imprezy jest upowszechnienie kultury alternatywnej, niezależnej i przybliżenie jej masowemu odbiorcy (wykłady, wystawy, warsztaty, projekcje filmowe).

Koncerty rozpoczęły się o godzinie 14. Na głównej scenie kolejno pojawiali się: Wild Books, Vólkova, Alles, Nagrobki, Ukryte Zalety Systemu, Taco Hemingway, Psychocukier i gwiazda wieczoru THE FALL .

https://www.youtube.com/watch?v=NYsPUPVWXWM

Na scenie klubu DOM zagrali : Gastpari & Grodecki, Kazula, Helena Hauff i Jacek Sienkiewicz a na  Galerii OFF: Syny, Wojtek BąkowskiI i Wixapol S.A. Przed wejściem do „OFFu”, na kiermaszu, można było przebierać w płytach z różnymi gatunkami muzycznymi gdyż miał tam swoje stoisko tzw “vinyl swap” .

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
TWM
The Washing Machine w Stereo Krogs (foto)
Quality Hard Fest w Magnetofonie (foto)
DSC_6741_DxO_1
Sasha Boole w Tekturze (foto)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*