IMG_3887W czwartek, 22 maja 2014 w Klubie Wywórnia zorganizowano koncert Dominica Millera, gitarzysty Stinga. „Ad hoc”, nazwa jego nowej płyty, idealnie pasuje do albumu.

Artysta podczas jego produkcji zachował spontaniczność, energię, swobodę procesu twórczego. – Doświadczenie nauczyło mnie, że pierwszy pomysł przeradza się w najlepsze brzmienie – opowiada Miller. – Podobnie jest z pierwszym pocałunkiem, zwykle nieco niezręcznym, ale naprawdę niezapomnianym i szczerym.

Dominic Miller podkreśla, że na płycie „Ad hoc” chciał uchwycić to samo uczucie; celowo nie nagrał żadnego demo. Nie wiedząc, jak wybrzmi całość, dotarł z muzykami do studia. – Mimo że znamy się wszyscy bardzo dobrze, chciałem, żeby poczuli się lekko zdenerwowani i bezradni – relacjonuje. – Zupełnie jak na pierwszej randce.

Od roku 1990 jest gitarzystą zespołu Stinga, współpracował także z takimi artystami, jak Phil Collins, Tina Turner, Bryan Adams, Sheryl Crow, Rod Stewart, Pat Metheny, Youssou N’Dour, Manu Dibango, Chris Botti, Mariza i Peter Gabriel.

Zobacz także:

Maria Sadowska w Wytwórni (foto)

Letz Zep w Klubie Wytwórnia (foto)

Smolik w Wytwórni (foto)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Pidzama_Porno_20111015-1438mw
2. Event Horizon Festival w Atlas Arenie (foto)
IMGA0022
Another Pink Floyd w Scenografii (foto)
IMG_9815
Reggaeland Promo Tour na OFF Piotrkowska (foto+wideo)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*