Dominic_BandW piątek, 18 lipca o godz. 22 w King Of Music rozpocznie się koncert Dominica Johna Sebastiana z Irlandii Północnej. Wstęp jest bezpłatny.

Dominic John Sebastian to singer-songwriter, czyli autor piosenek, wokalista i gitarzysta pochodzący z Irlandii Północnej. Na koncercie w Łodzi wystąpi z zespołem z Gdyni, w którego skład wchodzą doświadczeni muzycy. Zagrał już w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Polsce.

Wcześniej grywał solo, także na ulicach wielu europejskich miast. Tworzy muzykę zaliczaną do takich gatunków jak indie-folk (tzw. folk niezależny), folk-rock, czy też folk współczesny. Jego piosenki przyciągają niebanalnymi tekstami i ciekawą aranżacją, a w wykonaniu charakterystycznym wokalem i oryginalnym stylem. Koncerty Dominic’a zapewniają dawkę pozytywnych emocji i niepowtarzalną atmosferę. Na początku 2013 roku wydał koncertowe EP pod tytułem „My Road”, a w maju 2014 trzy piosenki na EP „Against The Wall” zapowiadające pełny album, który będzie wydany jesienią.

W składzie zespołu: Paweł Chyziewicz (low whistle, tin whistle, akordeon, harmonijka ustna, orchestral bells,…), Paweł Jastrzębski (gitara solowa, harmonijka ustna), Jacek Rezner (perkusja, perkusjonalia).

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Nandu w New Yorku
newyork
New York Festiwal – III odsłona
016olowalicki
Olo Walicki w DOMu

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*