imax_dr-strange_webFani komiksów mają wszelkie powody do zadowolenia. Po pierwsze: przez cały 2016 rok obserwują ostrą rywalizację między budującym filmowe uniwersum DC Comics, a wkraczającym w trzecią fazę wielkiego projektu Marvelem. Po drugie: 26 października imperium Marvela wytoczy na pole bitwy kolejne działa w postaci nowej produkcji Doktor Strange. Po trzecie: film wejdzie do kin Cinema City nie tylko w formatach 2D i 3D, ale także w wersji poddanej remasteringowi specjalnie na gigantyczne ekrany IMAX® 3D. Po czwarte: ruszyła przedsprzedaż na seanse w kinach IMAX®!

Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na dowolne pokazy w dnia 31 października – 3 listopada w Kinie IMAX w CInema City. Wystarczy, że wyślecie maila na adres konkurs@plasterlodzki.pl. W temacie maila wpiszecie „Strange”, w treści maila napiszecie dlaczego chcecie bilety. Zabawę zakończymy 28 października o godz. 22, powiadomimy o wygranej drogą mailową. Zaproszenia otrzymają najciekawsze maile.

Biorąc udział w konkursie znasz jego regulamin

konkurs zakończony, zaproszenia otrzymały, których maile rozpoczynają się od paulina.g… babel… adr.ba… kwell…

Wielbiciele uniwersum Marvela zobaczyli już na wielkim ekranie wielu z ich ulubionych superbohaterów i złoczyńców, aż wreszcie Najwyższy Czarnoksiężnik (Sorcerer Supreme) we własnej osobie, Doktor Strange, jest gotowy do dołączenia do filmowej plejady z udziałem Iron Mana i Avengers.

Doktor Strange jest filmową adaptacją popularnego komiksu, stworzonego przez Stana Lee i Steve’a Ditko. Głównym bohaterem jest znany genialny, ale egoistyczny chirurg, który ulega wypadkowi samochodowemu. Nerwy w jego rękach zostają uszkodzone, co uniemożliwia mu dalszą pracę. Odnajduje jednak nowe życie podczas szkolenia na najwyższego czarnoksiężnika Ziemi i jak na superbohatera przystało, walczy z siłami ciemności, aby ocalić świat.

Podobnie jak w komiksie, Doktor Strange porusza się w równoległych wymiarach, co idealnie odzwierciedla wersja filmu poddana remasteringowi cyfrowemu IMAX DMR® specjalnie na potrzeby projekcji w kinach IMAX®. Każdy element widoczny na gigantyczny, posrebrzanym ekranie oraz sekwencje wsparte efektami specjalnymi, w sposób niespotykany oddają magię Najwyższego Czarnoksiężnika i wciągają widza w sam środek akcji. Całość daje efekt kalejdoskopu na granicy psychodelicznych wizji i snu.

W filmie występują: posiadacz statuetki Emmy za role w serialu Sherlock (2010) – Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange, partnerujący Angelinie Jolie w Salt – Chiwetelu Ejiofor, genialny w filmie Polowanie – Mads Mikkelsen oraz aktorki, których nie trzeba przedstawiać –
Rachel McAdams i Tilda Swinton.

Film Doktor Strange od 26 października w kinach IMAX® 3D (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa) oraz wszystkich kinach Cinema City.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
helios_kulturadostepna_1484x1185mm_v1
Pani z przedszkola w Kinie Helios (zakończony)
strefavod
Kody do filmów ze Strefy VOD (zakończony)
Weekend w New Yorku (zakończony)

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*