Teatr Powszechny w Łodzi zaprasza medyków i wszystkich pracowników systemu ochrony zdrowia na specjalną prezentację najnowszej komedii – „Dobrej zmiany” w reżyserii Jakuba Przebindowskiego. Na spektakl 15 czerwca o 19:00 lekarki i lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze oraz wszyscy pracownicy ochrony zdrowia będą mogli kupić bilety za symboliczną złotówkę.

„W czasie pandemii bardzo potrzebujemy pozytywnych bodźców, optymizmu. Mam nadzieję, że «Dobra zmiana» będzie dawką oczyszczającej radości – takim teatralnym sposobem na przeciwdziałanie złym nastrojom, szczepionką dla ducha” – mówi Ewa Pilawska, dyrektor Teatru Powszechnego w Łodzi. „Jednocześnie chcielibyśmy podziękować pielęgniarkom, lekarzom, ratownikom medycznym za ich pracę w czasie pandemii. To oni są na pierwszej linii walki z epidemią. Dlatego zaplanowaliśmy specjalna premierę «Dobrej zmiany», na którą wszyscy pracownicy ochrony zdrowia będą mogli kupić bilety za symboliczną złotówkę” – dodaje. 

„Dobra zmiana” to kolejna odsłona komediowego cyklu, którego bohaterką jest kultowa pomoc domowa Nadia. Sztuka rozgrywa się w łódzkich realiach – przyglądamy się zamożnym mieszkańcom przestronnych apartamentów wypełnionych nowoczesnym designem i dziełami sztuki współczesnej. Fabuła skłania nas do refleksji – ile jesteśmy w stanie zaryzykować i poświęcić, żeby osiągnąć cel? Czy warto udawać kogoś, kim nie jesteśmy?

„Dobra zmiana” to prapremiera sztuki napisanej przez Jakuba Przebindowskiego dla Teatru Powszechnego w Łodzi – Polskiego Centrum Komedii.

„Dobra zmiana”
Scenariusz, reżyseria, muzyka: Jakub Przebindowski
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Justyna Petelicka
Obsada: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Monika Kępka, Arkadiusz Wójcik, Sebastian Jasnoch, Jakub Kotyński

Wsparcie ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lsnie
Lśnie w Teatrze Nowym
Osiecka_poster
Oś w Teatrze Powszechnym
tango_layout
Tango Pasion w Klubie Wytwórnia

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*