dos2015W tym roku już po raz czwarty na WPiA organizuje Dni Organizacji Studenckich, czyli wydarzenie, na którym nie tylko dowiecie się co można robić ciekawego na uczelni oprócz chodzenia na programowe zajęcia, ale także poznacie dokładniej ścieżki, którymi możecie się udać, by realizować swoje przyszłe plany zawodowe!

Wszystko to i jeszcze więcej, otoczone atmosferą zabawy i konkursami (z wspaniałymi nagrodami) już 21 i 22 października na Wydziale Prawa i Administracji.

21-22 października 2015

Poziom 0/Hol

godz. 10-15

Tym razem oprócz kół naukowych działających na WPiA swoją obecność potwierdzili także członkowie wydziałowej Rady Biznesu, którzy przygotują dla Was nie tylko standy promocyjne, ale też specjalne wystąpienia, które mogą Wam pomóc wybrać odpowiednią ścieżkę kariery, jednocześnie wskazując jej optymalne tory.

Program wystąpień:

21 października

Sala Rady Wydziału

godz. 10.15; firma Magellan – (przewidywana długość – 40 min.), temat – „specyfika funkcjonowania spółki publicznej w sferze korporacyjnej na przykładzie Magellan S.A.”

godz. 12.00; wydawnictwo Wolters Kluwer – (przewidywana długość – 40 min.), temat – „Podstawowe zasady edytorskie”

godz. 13.00; wydawnictwo Wolters Kluwer – (przewidywana długość – 40 min.), temat – „Nowoczesne rozwiązania dla studentów – prezentacja”

godz. 14.00; kancelaria DZP –  (przewidywana długość – 40 min.) temat – „Prawnik, ale nie cywilista – oksymoron czy jednak znakomite perspektywy zawodowe?” prelegent – Małgorzata Wężyk, Senior Associate w praktyce Infrastruktury i Energetyki DZP

Hol, godz. 10-15

stoiska firm: DZP, Wolters Kluwer, KPMG, Magellan

strefa networkingu – PwC

Prezentacje kół naukowych

Gry, konkursy

22 października

Sala Rady Wydziału

godz. 10.15; PwC – (przewidywana długość – 45 min.)  „Wpław przez Zatokę Pucką. – ile kosztuje i czego uczy realizacja marzenia?”

„Dlaczego warto działać” – Prezes ELSA Łódź Małgorzata Kosucka

Hol, godz. 10-15

strefa networkingu – PwC

Prezentacje kół naukowych

Gry, konkursy

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lmt_16_plakat_net1
Półfinał Konkursu Łódź Miastem Talentów
Wystawa Kaktusów i Sukulentów
galicz_plakat_ok_radio_logo_czarne
Dni Kultury Rosyjskiej – Kulturalia 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*