plakat_poprawiony3 października w Domu Literatury i dzień później w Atlas Arenie odbędą się Dni Literatury Science Fiction. To kolejny, po Literackich podwórkach, projekt oddolny łodzian realizowany w ramach projektu Inicjatywy literackie + Domu Literatury i Narodowego Centrum Kultury.

Piątek, 3 października 19:30, Dom Literatury

Spotkanie z Davidem J. Williamsem – David J Williams, współautor pierwszego opowiadania w nowym kanonie Gwiezdnych Wojen, odwiedzi Polskę! Zapraszamy Was na spotkanie autorskie, na którym porozmawiamy m. in. o tym, jakie zmiany czekają uniwersum SW w przyszłości, oraz na prowadzone przez naszego gościa warsztaty dla początkujących autorów.

Piątek, 4 października 14:00, Atlas Arena – Strefa Star Wars

Warsztaty literackie z Davidem J. Williamsem.

Sobota, 4 października 17:30, Atlas Arena – Strefa Star Wars

Bookcrossing – Masz w domu cztery egzemplarze `Diuny` Herberta, ale wciąż poszukujesz `Gwiazd jak pył` Asimova? A może od dawna kurzy się u Ciebie na półce `Dziedzic Imperium` a od lat polujesz na pierwsze wydanie Zajdla? Bookcrossing organizowany przez Dni Literatury Science Fiction jest miejscem, w którym te marzenia mogą się spełnić! Przyjdź do nas z książkami sf, którymi chcesz podzielić się z innymi i wyjdź z tymi które zawsze chciałeś mieć.

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
lodzjulianatuwima
Łódź Juliana Tuwima
czytelnia_plenerowa_banner
Plenerowa Czytelnia na Placu Wolności
05_CYNAMON_IvankaKate
VIII Festiwal Literatury Prope mercatum

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*