Dni Kariery w Łodzi – marzec 2019

We wtorek, 5 marca w godz. 9-16 na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego odbędą się kolejne Dni Kariery.

Dni Kariery® to targi pracy, praktyk i staży dla studentów i absolwentów, organizowane przez AIESEC Polska, od 25 lat. W poprzedniej wiosennej edycji wzięło udział ponad 40 000 uczestników i ponad 350 wystawców. Dni Kariery® wspierają Cel Zrównoważonego Rozwoju numer 8 – Godna praca i wzrost ekonomiczny. Jako najstarsze targi pracy w Polsce chcemy działać na rzecz trwałego wzrostu gospodarczego, pełnego i produktywnego zatrudnienia oraz zapewnienia godnej pracy dla wszystkich. Naszym celem jest zbudowanie platformy łączącej świat biznesu ze światem akademickim.

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w ponad 120 krajach i terytoriach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. W Polsce działamy na 15 uniwersytetach w 13 miastach wojewódzkich, rozwijając w młodych ludziach cechy liderskie poprzez praktyczne doświadczenia w projektach wspierających realizację wymian międzynarodowych. Za pośrednictwem realizowanych w zespołach inicjatyw kreujemy liderów, którzy w odpowiedzialny sposób wpływają na swoje lokalne otoczenie.

Daj szansę swojej karierze i weź udział w największych targach pracy, praktyk i staży organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów.

Razem z nami będziesz mieć okazję:
– spotkać się z pracodawcami i zdobyć informacje na temat rozwoju w ich firmach,
– poznać obecnie kształtującą się sytuacje na rynku pracy,
– dowiedzieć się jakie zawody obecnie są najbardziej poszukiwane oraz jakie kompetencje i umiejętności są wymagane,
– skorzystać z porad naszych doradców (sprawdzenie CV, próbne rozmowy rekrutacyjne, wykonanie profesjonalnego zdjęcia),
– wziąć udział w warsztatach i szkoleniach, które pomogą ci zwiększyć twoje kompetencje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *